Elektromobilių krovimo stotelės

KEBA elektromobilių krovimo stotelė yra idealus pasirinkimas privatiems asmenims ar įmonėms, kurie nori užtikrinti saugų elektrinių transporto priemonių įkrovimą per kuo trumpesnį laiką. Ši krovimo stotelė gali būti sumontuota ant sienos arba ant grindų, naudojant nerūdijančio plieno stovą. Vartotojas visada informuojamas apie įkrovimo būseną dėka maitinimo indikatoriaus, kuris naudoja daugiaspalvius šviesos diodus.

Pasaulinis krovimo stotelių lyderis – Keba
Stotelę galima montuoti tiek viduje, tiek lauke
Įkrauna iki 10 kartų greičiau, iki 22 kW
Tinka visoms elektrinėms transporto priemonėms ir hibridiniams automobiliams
Galimi kompleksiniai sprendimai viešam krovimui / įmonėms
Pagaminta Austrijoje

„KEBA KeContact P30 a-series“ krovimo stotelė skirta naudoti trifaziame elektros tinkle, o jos įkrovimo galia siekia iki 22kW.
„KeContact“ krovimo stotelė gali įkrauti elektromobilius reguliuojamu intensyvumu nuo 10 A iki 32A. Dėl to šios krovimo stotelės parametrai gali būti keičiami ateityje, jei pasikeistų maksimali tinklo galia.
Krovimo stotelė veikia „plug&charge“ principu – automatinis krovimas, kai tik prijungiamas elektromobilis. Įsigijus RFID skaitytuvą, automobilį krauti gali tik įgalioti vartotojai, turintys registruotą RFID kortelę.
Krovimo stotelė yra universali. Ji suderinama su bet kurio gamintojo elektrine arba hibridine įkraunama transporto priemone, turinčia 2 tipo lizdą – Europos standartas šioms transporto priemonėms.
„KeContact“ krovimo stotelė, turi unikalią automatinio atstatymo funkciją, kuri leidžia atnaujinti įkrovimo procesą nutrūkus elektros tiekimui, perkaitus ar bet kokiam kitam įvykiui, kuris sutrukdytų jos veikimą.
„KEBA KeContact P30 a-series“ yra suprojektuota ir pagaminta Europos Sąjungoje. Ji atitinka visus Europos standartus, kurie yra būtini ir turi CE sertifikatą.