Energijos kaupimo akumuliatoriai

Energijos kaupimo akumuliatoriai (baterijos) yra sudedamoji saulės elektrinės dalis, kuri skirta saugoti sugeneruotos elektros energijos perviršiui, kad jos nereikėtų atiduoti pasaugoti atgal į elektros tinklus. Tokiu atveju, jei įsirengdami saulės elektrinę įsirengsite ir baterijas, Jums nereikės prijungti savo saulės elektrinės prie bendrojo elektros tinklo ir mokėti energijos pasaugojimo mokesčio. Jūs naudosite savo sugeneruotą elektros energiją tuo metu, kai saulės elektrinė negamins elektros energijos, taip pat būsite aprūpinti elektros energija netikėtai nutrūkus energijos tiekimui.

Kaupkite elektros energiją nemokėdami pasaugojimo mokesčio ir naudokite sukauptą energiją kada Jums reikia – naktį, kai saulės elektrinė negamina energijos ar netikėtai nutrūkus energijos tiekimui.

Kodėl verta rinktis kaupimo akumuliatorius?

 

Nemokamas energijos saugojimas. Dieną sukauptą elektros energiją galimą naudoti naktį. Prikauptą saulės energiją saugant akumuliatoriuje, sumažėja elektros energijos saugojimo išlaidos tinklui.
Įprastai didžiausia elektros energijos dalis suvartojama ryte ir vakare, o didžiausia jos gamyba vyksta dieną. Sugeneruotą energijos perteklių galima atiduoti saugojimui į tinklą arba, panaudojus elektros energijos kaupimo akumuliatorių, suvartoti ją tuomet, kai yra poreikis buityje.

 

Lankstus elektros energijos poreikių sprendimas. PYLONTECH akumuliatorius sudaromas iš modulių. Jų galima sujungti iki 7 vienetų prie vieno valdiklio. Vieno modulio galia yra 3,55 kWh, todėl maksimali vieno akumuliatoriaus galia gali būti padidinta iki 24,86 kWh.

 

Atsarginis maitinimo šaltinis sutrikus elektros tiekimui. Sukauptą elektros energiją galima naudoti net ir sutrikus elektros energijos tiekimui, nepriklausomai nuo elektros tinklo gedimo.

Kaupimo akumuliatorių veikimo principas

 

Saulės elektrinės be akumuliatorių sistemos nepanaudotą elektros energiją iš karto tiekia į elektros tinklus, kur ji „saugoma“ už papildomą mokestį.

Naudodami hibridines saulės elektrines su akumuliatorių sistemą, vartotojai už surinktą elektros energiją moka mažiau. Kai elektros energijos gamyba sumažės (pvz., tamsiu paros metu) pirmiausia elektros energija bus panaudota iš akumuliatorių o kai jos pritrūks, ją paims iš tinklo.

Kaupimo akumuliatoriaus montavimas

 

Pageidautina, kad montuotumėte energijos akumuliatorių netoli nuo savo saulės elektrinės inverterio. Taip sutaupysite įrengimo kaštus. Energijos kaupimo akumuliatoriai sėkmingai gali būti montuojami tiek namo viduje, tiek ir pagalbinėse patalpose. Moduliams montuoti nereikia jokio rėmo. Įrenginys neskleidžia garso.