Saulės elektrinė namams

KODĖL VERTA ĮSIRENGTI?

Saulės elektrinė – tai energetinė nepriklausomybė Jums ir Valstybei.
Įsirengti saulės elektrinę yra paprasta ir ekonomiškai naudinga, o naudodami atsinaujinančių energijos šaltinių pagaminamą energiją saugote gamtą.
Elektros energija brangsta kiekvienais metais, todėl paprasčiausias būdas taupyti saulės šviesą paverčiant elektros energija.
Manoma, kad iki 2021 m. Lietuvoje saulės elektrinių pagamintą energiją naudos 34 000 vartotojų. Prognozuojama, kad 2030 m. šiuo būdu pagamintą elektros energiją naudos kas trečias namų ūkis.
Dėl besivystančių ir modernių technologijų saulės elektrinės tampa prieinamos kiekvienam. Dabar įsirengti saulės elektrinę gali daugelis šeimų ar namų ūkių, tereikia kreiptis į mus, o mes parinkime Jums įrangą, suprojektuosime, paskaičiuosime naudą ir atsipirkimą. Taip pat pasirūpinsime montavimo ir įrengimo darbais, dokumentų tvarkymu ir saulės elektrinės prijungimu bei paleidimu. Už įsigytą įrangą galite mokėti dalimis išsimokėtinai itin palankiomis sąlygomis.

KOKIOS ELEKTRINĖS MAN REIKĖTŲ?
Saulės elektrinės galia parenkama pagal Jūsų elektros poreikius, tereikia žinoti kiek elektros energijos suvartojama per metus. Skaičiuojama, kad būstui, suvartojančiam 5000 kWh per metus, saulės elektrinės galia būtų 5kW, tačiau šis skaičius gali kisti priklausomai stogo tipo, namo orientacijos, aplink augančių medžių ir pan. Jeigu planuojate įsirengti saulės elektrinę naujame name, kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti optimalų variantą.

Jeigu nusprendėte įsirengti saulės elektrinę ar tiesiog norite pasitarti, kreipkitės į mus ir mes padėsime rasti Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.
Viso projekto vykdymo metu bendradarbiausime su Jumis, informuosime apie reikiamus atlikti veiksmus. Pasirašius sutartį, pasiūlysime atestuotą montavimo įmonę, kuri montavimo ir paleidimo darbus atliks kokybiškai bei laikantis teisės aktų reikalavimų per 2 savaites.

2019 metais startavo Europos sąjungos paramos projektas „Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas“ kurį organizuoja ir administruoja Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA). Šia parama gali pasinaudoti visi individualių namų bei daugiabučių gyventojai. Mūsų prekiaujama įranga yra sertifikuota, atitinka APVA paramai keliamus reikalavimus.
Nuo 2023 metų balandžio 28 d. startavo kvietimas Fizinių asmenų saulės elektrinių įsirengimui namų ūkiuose paramai gauti. Teikti paraiškas bus galima iki 2023 m. spalio 27 d. arba kol pakaks finansavimui skirtų lėšų.
Pildyti paraišką APVA paramai galite APVA interneto svetainėje