Siūloma įranga

Esame patikima ir stabili įmonė, rinkoje daugiau kaip 30 metų, dirbame tik su patikimais gamintojais, kurie gali užtikrinti aukščiausios kokybės įrangą.

VILPRA – oficialus JINKO SOLAR ir SOLIS atstovas Lietuvoje bei Baltijos šalyse.  Operatyviai reaguojame į garantinius ar pogarantinius atvejus bei užtikriname, kad Jūsų įranga veiks nepriekaištingai.

Siūlome didžiausių pasaulyje gamintojų įrangą, kurie yra lyderiai tiek pagal gamybos apimtis, tiek inovacijų ir technologijų srityse, turintys aukščiausius reitingus pagal patikimumo bei garantinių įsipareigojimų vykdymo rodiklius.

Saulės moduliai JINKO SOLAR – vertinantiems įrangos gamintoją pagal aukščiausią Bloomberg Tier I reitingą, kuris suteikiamas tik 2 % saulės elektrinės gamintojų. JINKO SOLAR jau daugelį metų šio sąrašo lyderis tiek pagal gamybos apimtis, tiek inovacijų ir technologijų srityje!

JINKO SOLAR yra viena iš pasaulyje žinomiausių ir inovatyvių saulės energijos technologijų kompanijų. Iki 2022 m. pabaigos JINKO SOLAR pagamintų modulių kiekis siekia daugiau nei 130 GW. JINKO SOLAR yra pramonės lyderė pagal įvairias tarptautines sistemas, tokias kaip B20, taip pat yra viena iš pirmųjų saulės energijos įmonių, prisijungusių prie RE100 žaliosios iniciatyvos.
JINKO SOLAR turi daugiau nei 1000 tyrimų ir technologijų specialistų, gavo daugybę apdovanojimų, tokių kaip „Nacionalinis įmonių technologijų centras“, „Nacionalinė technologijų inovacijų demonstravimo įmonė“ ir „Gamybos čempionas“, taip pat suformulavo daugybę tarptautinių ir vietinių pramonės standartų, tokių kaip IEC.

Inverteriai SOLIS – vieno didžiausių pasaulyje gamintojų įranga su integruota apsauga nuo viršįtampių užtikrins sklandų ir nepertraukiamą saulės elektrinės darbą. Stebėkite kaip veikia ir kiek energijos pagamina Jūsų saulės elektrinė bet kuriuo metu per WI-FI/LAN/GPRS, nes šis gamintojas naudoja visas įmanomas naujausias technologijas ir turi daugiametę gamybos patirtį!
Bendrovė dėmesį skiria moksliniams tyrimams ir plėtrai, kad atitiktų aukštus reikalavimus ir išlaikytų lyderystę atsinaujinančios energijos sektoriuje. SOLIS bendradarbiauja su nacionalinėmis institucijomis formuojant daugiau nei 10 nacionalinių ir pramoninių standartų ir suformulavo du nacionalinius standartus. Jie yra pagrindinis fotovoltinių grupių keitiklių pramonės standartų nustatymo dalyvis.
SOLIS produktai yra naudojami aukšto lygio projektuose visame pasaulyje.
SOLIS užėmė trečiąją vietą pasaulinėje fotovoltinių keitiklių rinkoje 2021 metais, o pagal pasaulinę vienfazių ir trifazių keitiklių rinkos dalį, jie užėmė atitinkamai antrąją ir trečiąją vietą.